Nasze Przedszkole Niepubliczne „Akademia Wesołych Przedszkolaków” w Lublinie prowadzone jest przez Stowarzyszenie JESTEM. Istniejemy od 2008r. Jako placówka oświatowa posiadamy długoletnią tradycję.

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy Metodę Ruch Rozwijającego Weroniki Sherborne, System Prewencyjny ks. Jana Bosko oraz Metodę Dobrego Startu Marty Bogdanowicz. Metody wspierają rozwój fizyczny, psychiczny i emocjonalny dziecka

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 – 17.00. W trakcie dnia dzieci mają czas zarówno na zabawę jak i naukę. Nauczyciele dbają o to, aby małe zuchy miały odpowiednią ilość ruchu dlatego organizują wiele ciekawych zabaw tanecznych połączonych ze śpiewem

Dzieci w naszej placówce objęte są opieką specjalistyczną. Opiekę nad dziećmi sprawuje psycholog, okulista, logopeda, laryngolog. Ponadto dzieci z naszego przedszkola objęte są wsparciem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Do naszego przedszkola posiłki dostarcza firma cateringowa „Firma dla Ciebie – Marzena Szalast” z Lublina. Dzieciom bardzo smakują posiłki, które są zdrowe i ciepłe, przyrządzane z najlepszej jakości produktów.