Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Niech te święta będą radosną uroczystością. Zapowiedzią szczególnie głębokiego, miłosierdzia Bożego. Niech Bóg, którego macie w sercu, prowadzi przez cienie i blaski. Spokojnych świąt w ciepłym, rodzinnym gronie. Ż»yczy dyrektor Agnieszka Markiewicz i cała społeczność Niepublicznej Szkoły Podstawowej Świętego Jana Bosko w Lublinie Szkoła Bosko 並”

W dniu 22.12.2022r. w naszej społeczności miało miejsce wyjątkowe wydarzenie jakim było spotkanie opłatkowe. Było wyjątkowo, magicznie ale również nie obyło się od łez wzruszenia. Całość uświetniły wysępy naszych uczniów. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia filmów z występów.

Taniec aniołów do utworu Noel:   https://fb.watch/hORAPV5p05/ 

Utwór Świeć gwiazdeczko w wykonaniu Matyldy i Wiktorii: https://fb.watch/hORFHEbR7h/

Pastorałka w wykonaniu Wojciecha: https://fb.watch/hORJKzhPio/ 

 

W dniu 6 grudnia 2022 r. podpisana została umowa o współpracy z Stowarzyszeniem JESTEM, prowadzącym Niepubliczną Szkołę Podstawową Świętego Jana Bosko w Lublinie. Współpraca dotyczy prowadzenia wspólnych działań o charakterze edukacyjnym, dydaktycznym, kulturalnym i naukowym.

https://www.kul.pl/06-12-2022-r-podpisanie-umow-o-wspolpracy-wns-ze-szkola-podstawowa-nr-33-i-stowarzyszeniem-jestem-niepubliczna-szkola-podstawowa,art_101209.html

  Zdjęcie 1

Mapy Myśli w Krainie Neuronów to projekt realizowany przez naszą placówkę w ramach działań #SpołecznaOdpowiedzialnośćNauki. W ramach projektu zapraszamy Państwa na nasz kanał Youtube, gdzie można obejrzeć filmy z realizacji konspektów Programu Treningowego Mapy Myśli w Krainie Neuronów, którego autorem jest Natalia Kajka 🤗.

Link do kanału: https://www.youtube.com/@mapymysliwkrainieneuronow1321

🇵🇱„Dzień 11 listopada, jako rocznica odzyskania przez Naród Polski niepodległego bytu państwowego i jako dzień po wsze czasy związany z wielkim imieniem Józefa Piłsudskiego, zwycięskiego Wodza Narodu w walkach o wolność Ojczyzny - jest uroczystym Świętem Niepodległości”🇵🇱 Wspólne działania wzmacniają nasze relacje🤗