Jestem psychologiem mającym kilkuletnie doświadczenie w pracy indywidulanej z ludźmi z różnego rodzaju trudnościami czy zaburzeniami. W swojej dotychczasowej pracy zawodowej miałem kontakt z osobami z szerokiego spektrum wiekowego, poczynając od okresu wczesnego dzieciństwa, aż po późną dorosłość. Jestem człowiekiem empatycznym otwartym na nowe doświadczenia oraz lubiącym wyzwania. W wolnych chwilach jeżdżę na rowerze, pływam i słucham muzyki elektronicznej.

Ks. dr Paweł Brudek - ksiądz, duszpasterz, rekolekcjonista, psycholog, terapeuta w trakcie szkolenia, pracownik naukowo-dydaktyczny - adiunkt - w Katedrze Psychologii Klinicznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II

Czynny duszpasterz z empatią do ludzi i świata przyrody.

Autorka bloga Czas na zielone, miłośniczka zdrowych przepisów kulinarnych. Na co dzień kisi, sadzi, zbiera, gotuje, suszy, poznaje i obserwuje, a swoim doświadczeniem i wiedzą o zdrowym stylu życia dzieli się na warsztatach.

Psycholog, animator społeczny, społeczny kurator sądowy, doktorantka w Katedrze Psychoterapii i Psychologii Zdrowia  Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Psycholog, terapeuta zajęciowy, animator społeczny, pełniąca funkcję kierownika w Klubie Seniora JESTEM. Doktorantka w Katedrze Psychoterapii i Psychologii Zdrowia KUL.

Z wykształcenia historyk, w roku 2004 uzyskał doktorat w zakresie nauk humanistycznych w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. W 2007 r. ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami i prawa Unii Europejskiej. Doradca w zakresie pozyskiwania środków z funduszy UE, fundraiser.